Productdetails
Deze set van twee paar sokken bestaat uit één gestreept paar en een effen paar. Ze zijn gemaakt van lurex met een beetje glitter voor de feestdagen.
Artikelnr. 7325706277277Onderhoud en samenstelling
Materiaal: 93% polyamide, 5% metallic garen, 2% elastaanGratis standaard verzending voor leden
Retouren
U kunt bestelde artikelen binnen 30 dagen na ontvangst gratis retourneren, echter uitsluitend indien: de artikelen niet gewassen, aangepast of beschadigd zijn; de artikelen zich in een toestand bevinden die overeenkomt met normaal 'pasgebruik' – zoals u in een reguliere winkel zou passen; de artikelen zijn verpakt in originele verpakking; de artikelen zijn voorzien van eventueel meegeleverde kleerhangers en kledinghoezen; alle originele hangtags/kaartjes nog aan het artikel bevestigd zijn.
Verzending
Wij versturen uw bestelling via DHL. Als u een bestelling plaatst op werkdagen, maandag tot en met vrijdag, kunt u over het algemeen rekening houden met een levertijd van 2-3 werkdagen. Bestellingen die u in het weekend of op (officiële) feestdagen plaatst, verwerken wij op de eerstvolgende werkdag.
Verzendkosten
Alle GANT leden profiteren van gratis standaardverzending. Als je geen lid bent, bedragen de verzendkosten €3.95. Wij bieden expresverzending tegen een meerprijs van € 12.95.